Golvlampa Atelje Lyktan

Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan
Golvlampa Atelje Lyktan

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ATELJE LYKTAN, "Mars", golvlampa, förkromad metall skärm i akrylplast, höjd ca 130 cm

Slitage, smärre ytskador

609398

2019-01-29