Paula Rindborg

Paula Rindborg
Paula Rindborg
Paula Rindborg
Paula Rindborg
Paula Rindborg
Paula Rindborg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAULA RINDBORG (född 1974): abstrakt komposition, signerad och daterad 2010, blandteknik på duk, 46x55 cm

Oramad

609408

2019-01-29