Jerry Roupe oljemålning

Jerry Roupe oljemålning
Jerry Roupe oljemålning
Jerry Roupe oljemålning
Jerry Roupe oljemålning
Jerry Roupe oljemålning
Jerry Roupe oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JERRY ROUPE (samtida): ´´Snäckan´´, signerad och daterad Jerry Roupe 2003, olja på duk, ca 60x73 cm

609409

2019-01-29