Birgit Ståhl-Nyberg litografi

Birgit Ståhl-Nyberg litografi
Birgit Ståhl-Nyberg litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BIRGIT STÅHL NYBERG (1928-1982): "Klassfoto", signerad och daterad Birgit Ståhl Nyberg 1978, numrerad 117/210, färglitografi, 67x49 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ramen

609417

2019-01-29