Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BIRGIT STÅHL NYBERG (1928-1982): "Klassfoto", signerad och daterad Birgit Ståhl Nyberg 1978, numrerad 117/210, färglitografi, 67x49 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ramen
609417
2019-01-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner