Oljemålning föreställande M/S Avance

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från Stockholmshamn med skeppet M/S Avance, signerad A Beijer, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 51x76 cm

609418

2019-01-29