Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv från Stockholmshamn med skeppet M/S Avance, signerad A Beijer, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 51x76 cm
609418
2019-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här