Matsalsgrupp rokokostil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSGRUPP, 6 dlr, 1900-talet första hälft, rokokostil, bestående av vitrinskåp, bord, 4 stlolar, delvis förgylld dekor, skåpets höjd 206, 115x46, bordets höjd 76, diameter 118 cm
Slitage, ytskador
609427
2019-01-29