Matsalsgrupp rokokostil

Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSGRUPP, 6 dlr, 1900-talet första hälft, rokokostil, bestående av vitrinskåp, bord, 4 stlolar, delvis förgylld dekor, skåpets höjd 206, 115x46, bordets höjd 76, diameter 118 cm

Slitage, ytskador

609427

2019-01-29