Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, 1800-talets slut, fanerad med valnöt och valnötsrot, beslag i mässing, fällbar klaff med skrivinredning, 1 låda, höjd ca 117, 99x44 cm, nyckel finns

Slitage, smärre fanerbortfall,

609436

2019-01-29