Sekretär
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEKRETÄR, 1800-talets slut, fanerad med valnöt och valnötsrot, beslag i mässing, fällbar klaff med skrivinredning, 1 låda, höjd ca 117, 99x44 cm, nyckel finns
Slitage, smärre fanerbortfall,
609436
2019-01-29