Lennart Bernadotte fotografi
Vollendet
2019-01-29
609445
| Höchstes Gebot | 950 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LENNART BERNADOTTE, (1909-2004): Orkidé, signerad samt numrerad 11/100, C-print, med originalkartong från Waldemarsudde, ca 39x49 cm