Lennart Bernadotte fotografi

Lennart Bernadotte fotografi
Lennart Bernadotte fotografi
Lennart Bernadotte fotografi
Lennart Bernadotte fotografi
Lennart Bernadotte fotografi
Lennart Bernadotte fotografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART BERNADOTTE, (1909-2004): Orkidé, signerad samt numrerad 11/100, C-print, med originalkartong från Waldemarsudde, ca 39x49 cm

609445

2019-01-29