Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
STOLAR, 14 stolar, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, stoppade sitsar, randig klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Klädsel med smärre fläckar, brukslitage, smärre ytskador
609447
2019-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här