Matbord gustaviansk stil

Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil
Matbord gustaviansk stil

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålat, höjd ca 75, diameter 120, 4 iläggsskivor med sarg vardera 50 bredd cm medföljer

Brukslitage, smärre ytskador

609449

2019-01-29