Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålat, höjd ca 75, diameter 120, 4 iläggsskivor med sarg vardera 50 bredd cm medföljer
Brukslitage, smärre ytskador
609449
2019-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här