Klubbat för:
35 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
EDUARD WIIRALT (1898-1954): Lamav Tiiger
Mjukgrundsetsning, 1950, signerad E. Wiiralt, ca 29x39 cm
LITTERATUR: Compare Kangilaski 85
609468
2019-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här