Eduard Wiiralt

Eduard Wiiralt
Eduard Wiiralt

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EDUARD WIIRALT (1898-1954): Lamav Tiiger
Mjukgrundsetsning, 1950, signerad E. Wiiralt, ca 29x39 cm

LITTERATUR: Compare Kangilaski 85

609468

2019-02-02