Havsmotiv med båtar
2019-02-02
609473
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Havsmotiv med båtar, otydligt signerad, olja på duk, ca 25x44 cm
Smärre slitage