Tjäder

Tjäder
Tjäder
Tjäder
Tjäder

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HASSAN BJÖRNSTRÖM, tjäder, signerad, olja på duk, ca 50x60 cm

609475

2019-02-02