Dosa silver och emalj

Dosa silver och emalj
Dosa silver och emalj
Dosa silver och emalj
Dosa silver och emalj
Dosa silver och emalj
Dosa silver och emalj
Dosa silver och emalj
Dosa silver och emalj

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSA, emaljerat silver, 1900-talets första hälft, lock med målad medaljong föreställande musicerande par, förgylld insida, ca 7,5x5,5 cm

609476

2019-01-29