Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets andra hälft): Skulptur, järn, geometriskt mönster, signerad och daterad på etikett P.H. 6/8 -73, höjd ca 33,5 cm
Damm, smuts
609481
2019-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här