Järnskulptur
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets andra hälft): Skulptur, järn, geometriskt mönster, signerad och daterad på etikett P.H. 6/8 -73, höjd ca 33,5 cm
Kuntoraportti
Damm, smuts
609481
Päivämäärä:
2019-01-30