Järnskulptur

Järnskulptur
Järnskulptur
Järnskulptur
Järnskulptur
Järnskulptur
Järnskulptur
Järnskulptur
Järnskulptur
Järnskulptur
Järnskulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets andra hälft): Skulptur, järn, geometriskt mönster, signerad och daterad på etikett P.H. 6/8 -73, höjd ca 33,5 cm

Kuntoraportti

Damm, smuts

609481

Päivämäärä:

2019-01-30