Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORG LODSTRÖM (1915-1972): Motiv över Södermalm målat från Blekholmen, signerad Lodström, olja på duk, ca 46x65 cm
609490
2019-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här