Figuriner Royal Copenhagen och Bing&Gröndahl

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURINER, 4 st., Royal Copenhagen och Bing & Gröndahl, undulat nr. 22 och hackspett nr. 1717 stämplade B&G, flicka med gås nr. 528 och turtorduvor nr. 402 stämplade Royal Copenhagen, höjd ca 10-19 cm

Samtliga märkta 1.a sortering, hackspett med micronagg

609507

2019-01-31