Figuriner Royal Copenhagen och Bing&Gröndahl
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FIGURINER, 4 st., Royal Copenhagen och Bing & Gröndahl, undulat nr. 22 och hackspett nr. 1717 stämplade B&G, flicka med gås nr. 528 och turtorduvor nr. 402 stämplade Royal Copenhagen, höjd ca 10-19 cm
Samtliga märkta 1.a sortering, hackspett med micronagg
609507
2019-01-31