Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SAM LARSSON, "Fenix", vilfåtölj, DUX, 1970-tal, kromad stomme, klädsel i skinn, längd ca 150 cm
Bruksslitage
609531
2019-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här