Schultz oljemålning

Schultz oljemålning
Schultz oljemålning
Schultz oljemålning
Schultz oljemålning
Schultz oljemålning
Schultz oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHULTZ (1800-tal), Intreör vinkällare med figurer, signerad och daterad J C Schultz 1839, olja på duk, 19x16 cm,

609536

2019-01-29