Klubbat för:
1 600 SEK
Estimate
1 500 SEK
Description
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Öia, stomme i gulmetall, undertill etikettmärkt, höjd ca 125 cm
Condition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
609539
Date:
2019-01-29
Our archive
Past auctions