Taburetter gustavianska

Taburetter gustavianska
Taburetter gustavianska
Taburetter gustavianska
Taburetter gustavianska
Taburetter gustavianska
Taburetter gustavianska
Taburetter gustavianska
Taburetter gustavianska
Taburetter gustavianska
Taburetter gustavianska

Klubbat för:

3 800 SEK

4 000 SEK

TABURETTER, 1 par, gustavianska provinsarbeten, 1700-tal, senare bemålning, fast klädsel, 46x39 cm, sitthöjd 45 cm

Slitage, förstärkningar

609541

2019-01-31