Leopold Fare

Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare
Leopold Fare

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): Figur med blommor, signerad och daterad Fare -69, akvarell, ca 48x68 cm

609546

2019-01-29