Golvlampa Ekilstuna Elektrofabrik

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Eskilstuna Elektrofabrik AB, 3-armad stomme i svartlackerad metall, detaljer i mässing, fotringen märkt, höjd ca 157 cm

BRuksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

609547

2019-01-29