Edemn Gustaf spergelfabrik "Konkret"

Edemn Gustaf spergelfabrik
Edemn Gustaf spergelfabrik
Edemn Gustaf spergelfabrik
Edemn Gustaf spergelfabrik
Edemn Gustaf spergelfabrik
Edemn Gustaf spergelfabrik

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EDEN GUSTAF SPEGELFABRIK, "Konkret", spegel, 1950-tal, svärtat trä, dekor i guld, genombruten ram med geometrisk dekor, höjd CA 106x62 cm

Bruksslitage

609551

2019-01-29