Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LAVOAR, med stenskiva, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerad med valnöt, belsag i mässing, höjd ca 96, 85x50 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, dekordel saknas, stenhyllans bakstycke med spricka/lagning
609552
2019-01-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner