Lavoar med stenskiva

Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva
Lavoar med stenskiva

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LAVOAR, med stenskiva, 1800-talets slut, nyrenässans, fanerad med valnöt, belsag i mässing, höjd ca 96, 85x50 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, dekordel saknas, stenhyllans bakstycke med spricka/lagning

609552

2019-01-29