Matgrupp
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATGRUPP, 9 dlr, rokokostil, tidigt 1900-tal, 1 bord samt 8 stolar, bord med 2 förlängingsskivor, betsad ek, stoppade dynor med textil klädsel, bordet har på ena kortsidan en knapp för betjäning, sitthöjd ca 49, bordet 187x89 samt iläggsskivor 2x56 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
609557
2019-01-31