Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATGRUPP, 9 dlr, rokokostil, tidigt 1900-tal, 1 bord samt 8 stolar, bord med 2 förlängingsskivor, betsad ek, stoppade dynor med textil klädsel, bordet har på ena kortsidan en knapp för betjäning, sitthöjd ca 49, bordet 187x89 samt iläggsskivor 2x56 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

609557

2019-01-31