Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, stomme i ekfanér och MDF, med 5 lådor, på benställning, höjd ca 69 cm, yttermått ca 58x79 cm
Bruksslitage, repor och märken
609558
2019-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här