Ritningshurts

Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, stomme i ekfanér och MDF, med 5 lådor, på benställning, höjd ca 69 cm, yttermått ca 58x79 cm

Bruksslitage, repor och märken

609558

2019-01-29