Einar Bäckström golvlampor

Einar Bäckström golvlampor
Einar Bäckström golvlampor
Einar Bäckström golvlampor
Einar Bäckström golvlampor
Einar Bäckström golvlampor
Einar Bäckström golvlampor

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EINAR BÄCKSTRÖM, golvlampor, 2 st, 1900-talets mitt, fot i mässing, skaft med lindat läder, stämpelmärkt EB 5235, höjd ca ca 125 resp 122 cm

Bruksslitage, fot med mindre buckla

609567

2019-01-29