R Ljunggren
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (2), "Julaftons fyr" samt vintermotiv med upplagda båtar, signerade R. Ljunggren och numrerade, färglitografier, motivmått ca 27x47, resp. 28x40 cm
Kuntoraportti
609573
Päivämäärä:
2019-01-29