R Ljunggren

R Ljunggren
R Ljunggren
R Ljunggren
R Ljunggren

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): (2), "Julaftons fyr" samt vintermotiv med upplagda båtar, signerade R. Ljunggren och numrerade, färglitografier, motivmått ca 27x47, resp. 28x40 cm

Kuntoraportti

609573

Päivämäärä:

2019-01-29