Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, J-H Fabrikerna, Sävsjö, stomme i mässing, två lösa brickor i teak, märkta Åry fanerprodukter Nybro, höjd ca 69 cm, 54x45 cm
Bruksslitage
609576
2019-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här