Serveringsvagn 1950-tal

Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal
Serveringsvagn 1950-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, J-H Fabrikerna, Sävsjö, stomme i mässing, två lösa brickor i teak, märkta Åry fanerprodukter Nybro, höjd ca 69 cm, 54x45 cm

Bruksslitage

609576

2019-01-29