Marianne Westman ägghöna Rörstrand

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARIANNE WESTMAN, "Ägghöna", porslin, Rörstrand. 1900-talets mitt, höjd 15 cm

Nagg

609580

2019-01-31