Spegel / Väggfält

Spegel / Väggfält
Spegel / Väggfält
Spegel / Väggfält
Spegel / Väggfält
Spegel / Väggfält
Spegel / Väggfält

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, omkring 1900, gustaviansk stil, bemålad och förgylld dekor, fasettslipad glas, höjd ca 191x104 cm

Slitage, färgbortfall, borrhål

609586

2019-01-29