Hans Hamngren Etsning

Hans Hamngren Etsning
Hans Hamngren Etsning
Hans Hamngren Etsning
Hans Hamngren Etsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANS HAMNGREN (född 1934): Surrealistisk komposition med häst, etsning, signerad och daterad Hamngren 1981, numrerad P.T., ca 39x56 cm

609597

2019-01-29