Anders Zorn ´´Kyrkstöt´´ etsning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): ´´Kyrkstöt´´, signerad Zorn, daterad 1911, etsning, ca 16.5x12 cm

Ej examinerad ur ramen, gulnad

609606

2019-01-30