Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ANDERS ZORN (1860-1920): "Lavards Anders", signerad Zorn, utförd 1919, etsning, ca 15.7x11.7 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ramen, något gulnat
609609
2019-01-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner