Anders Zorn ´´Gammal knekt´´ etsning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): ´´Gammal knekt´´, signerad Zorn, daterad 1911, etsning, bildstorlek ca 13.5x10.2 cm

Ej examinerad ur ramen, något gulnad

609613

2019-01-30