Anders Zorn Självporträtt etsning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Självporträtt, signerad Zorn, etsning, daterad 1904, bildstorlek ca 17.5x12.5 cm

Ej examinerad ur ramen, något gulnad

609616

2019-01-30