Skrivbord
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD med pigtittare, 1800/1900-tal, pigtittaren är ej fastmonterad (ej ursprungligt tillhörande), fanér i valnöt samt detaljer i masurbjörk, skrivbordets höjd 72, 92x54 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
609620
2019-01-30