Toilettebord
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TOILETTEBORD, 1800-talets andra hälft, blandstil, skuren dekor i mahogny, bordet fanérat med rotfanér, 2 lådor i sargen, spegeln med ljusarmar i mässing, höj- och sänkbar, höjd ca 166 cm
Bruksslitage, spegelglaset med fläckar
609622
2019-01-30