Spegel
Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets slut, förgylld, dekor med pastellage, trymå med stenskiva, förgylld, spegelns mått 292x100, bordets mått 37, 102x33 cm
Smärre skador, slitage, spegelglas med fläckar
609634
2019-01-31