Figuriner, ett par tuppar, Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, Tuppar, 1 par, porslin, Kina, höjd ca 42 cm

Smärre bruksslitage och mindre krackeleringar, lagning vid tuppkamm

609636

2019-01-30