Klubbat för:
11 000 SEK
12 000 SEK
ANETTE ABRAHAMSSON (född 1954): Komposition, a tergo signerad och daterad Anette Abrahamsson Los Angeles 1984, olja på duk, ca 152x152 cm
609637
2019-02-28