Anette Abrahamsson Tema Abstrakt & konkret

Klubbat för:

11 000 SEK

12 000 SEK

ANETTE ABRAHAMSSON (född 1954): Komposition, a tergo signerad och daterad Anette Abrahamsson Los Angeles 1984, olja på duk, ca 152x152 cm

609637

2019-02-28