Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
BÅTMODELL, 1900-talets mitt, av modellen skonert/skonare, trä, monter medföljer, höjd ca 70, längd ca 85 cm
Slitage, smuts
609642
2019-01-30