Trädgårdsbord

Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets andra hälft, bemålat järn med skiva i rosa marmor, höjd ca 71, diameter ca 49 cm

Något ostadig, slitage, skivan med repor och nagg

609643

2019-01-30