Hatthylla funkis

Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

HATTHYLLA, funkis, omkring 1900-talets mitt, aluminium och förkromade stålrör, längd ca 173, djup ca 24 cm

Slitage, repor, märken

609649

2019-01-30