Vinställ mahogny

Vinställ mahogny
Vinställ mahogny
Vinställ mahogny
Vinställ mahogny
Vinställ mahogny
Vinställ mahogny
Vinställ mahogny
Vinställ mahogny
Vinställ mahogny
Vinställ mahogny
Vinställ mahogny
Vinställ mahogny

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINSTÄLL, 1900-talets andra hälft, mahogny, betsat mahogny och rottning, för 5 fläskor, höjd ca 30, 44x58 cm

Bruksslitage

609650

2019-01-30