Byrå empirestil

Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil
Byrå empirestil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets början, empirestil, flambjörk med intarsia insats av olikträslag, med 3 lådor, höjd ca 72, 90x48 cm

Kompletterad, renoverad, lagningar, bruksslitage

609651

2019-01-30